Jmenuji se Kačka. Jógu jsem našla v Americkém New Yorku, kde jsem rvíce než rok žila. Odtud také pochází prvotní část mé jógové praxe. Dále jsem si vyzkoušela lekce na Hawaii, v Indii, na Bali nebo třeba v Thaisku, kde jsem si vybrala Hatha jógu jako mou nejoblíbenější, a na podzim roku 2016 jsem začala provádět tímto stylem i ostatní. V prosinci 2017 jsem absolvovala jógový 200 hodinový kurz lektorů jógy v Indii, kde jsem se intenzivním cvičením ve své vlastní i učitelské praxi posunula zase o kus dál. 

Mé lekce nenesou název žádného stylu. Buď svou lekci dělám pro začátečníky nebo pokročilé. Na lekcích používám výcuc toho /pro mne/ nejlepšího z vlastní jógové praxe. S tím nejlepším svědomím a úmysly předávám to, co pomohlo nejvíc take mně samotné. Na lekcích ráda asistuji. Asistence jsou za mne to nejlepší co může lektor svému žákovi "udělat" pokud ví, co dělá. :)

Aktuálně se sama věnuji především praxi Vinyasa kramy, která dost ovlivňuje mé lekce. Ráda praktikuji také Ashtangu. Nejradši mám mysore lekce, kde se mi dostane asistence lektora, lekce které jsou nevedené a mohu si cvičit dle svého tempa, atuální kondice a nálady, popřípadě se sbalit a jít pryč.... když zrovna není den. 

V mých lekcích sice neztratíte 10 kilo ani z vás neudělám modelku/modela z katalogů, ale zato se uvolníte, odpočinete si a budete vědět proč jednotlivé věci děláte. To je pro mne hlavní prioritou, aby se mí klienti cítili dobře, odcházeli odpočatí. Ne po čtyřech ! Nejoblíbenější část lekce je pro mne závěrečná Shavasana. (relaxace)

Ráda klientům vycházím vstříc a jedna z mých hlavních priorit je lidský přístup. Jógu neberu jen jako cvičení ale jako styl života. Témata ekologie, jak žít nenásilný život vůči planetě i ostatním živočichům, zdravá rostlinná strava a podobné jsou mi velmi blízká.

Jedním z mých největších koníčků je cestování. To se snažím zařadit i do své "práce" . Od léta 2019 pořádám pravidelné, netradiční jógové dovolené. Dovolená na které něco zažijete a o které budete vyprávět rodině i za pár let :) Především ale dovolená ze které si dovezete spoustu zážitků namísto kil navíc.

VZDĚLÁNÍ: 

  • 2019 - Masérský kurz - akreditace MŠMT - vedený bc. Davidem Rozbrojem , Zázraky duše, Ostrava
  • 2019 - SM Systém 1A+B -  vedený Zuzanou Sovadinovou,  Zázraky duše, Ostrava 
  • 2019 - Jóga na celý život - kurz vedený Tomášem Johannou/ Vinyasa Krama
  • 2018 - D-yogi fly Acrobat 
  • 2017 - 200 Yoga Alliance RYT yoga teacher training, Goa Indie  (Yin, Hatha, Vinyasa, Ashtanga, Fly)
  • 2016 - Asistence v ásánách ( celkem 4 školení či workshopy + pravidelné praktikování na lekcích ) 
  • 2016 - Meditační a dechové techniky 
  • 2016 - Akreditovaný kurz MŠMT - LEKTOR JÓGY 

WWW.KACHIJOGA.CZ
[email protected]

 .