U KOHO NA WEBU JSTE?
KDO JSEM A JAK VŠE VIDÍM.
 

Mé jméno je Kačka Polomská a mám za sebou víc než rok života v dodávcá . Cestovali jsme po Evropě s mým přítelem a borderkou, a díky tomu tvořím "JÓGU NA CESTÁCH". Své lekce tvořím na základě znalostí ajurvédy, pomocí principů tantrické hatha jógy a vinyasa kramy a každá lekce jógy, kterou tvořím má jasný záměr, kam nás má dovést.
  Kdo jsem právě teď? ČTI NÍŽE.

Přeskočme to, co jste četli všude jinde, jak mě jóga okouzlila před mnoha lety a rozhodla jsem se ji předávat dále..... Takže k věci! 

Jsem narozena v roce 95 a jsem někdo, kdo miluje život a žít ho co naplno, miluju pít kokosy, mého přítele, palmy, moře, organizovat super akce pro lidi, teplo, společnost, humor, jídlo, hluboké konverzace, jít ve všem až na dřeň a věci řešit, ne jen o nich mluvit. Počkej .... ale zároveň máš ráda dobrý humor? (černý humor a sarkasmus je za mě to pravé).  Jak to spolu jde dohromady?
Mám ráda také lehkost a pokud se věci neberou příliš vážně, není-li to nutné. Můžeme se bavit o důležitých věcech a tématech, sdílet své názory na svět a u toho se zasmát, rozšířit si úhel pohledu a možná na základě toho změnit i svůj život. 

Mými hlavními principy jsou odvaha, láska a pravda. Mám ráda přímý jazyk a lidštinu. Žádné "ezo pohádky, svítící yoni, létání na koštěti", ale jasné, podložené výsledky a vysvětlení. Věřím na to, že je něco mezi nebem a zemí a že je tady víc, než jen naše tělo. Některé věci si člověk musí prožít a nedají se popsat.  Jinak bych přeci jógu nemohla v jejím plném potenciálu učit a praktikovat! 

Zároveň je mi ale jasné, že pokud budu pouze meditovat, dělat šňůry a stojky, připomínat si afirmace, připínat si obrázky na mood board, přivolávat bohatství při úplňku za zvuku šamanských bubnů a krystalů, pak nezvednu zadek a nepřenesu své akce do reality, nezměním a nezapálím svůj vnitřní oheň pro daný cíl, zázrakem mi nic do klína nespadne


PŘEDEVŠÍM JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABY TO, CO UČÍM ŠLO ZÁROVEŇ VIDĚT NA MÉM VLASTNÍM ŽIVOTĚ.

 1. Pokud mluvím o sebehodnotě - mé lekce nebudou zadarmo nebo za pár stovek.
 2. Pokud mluvím o nastavení hranic -opravdu vám neodpustím ani nepřevedu platbu na příště, když na soukromou lekci nedorazíte nebo se omluvíte hodinu předem.
 3. Pokud mluvím o přímosti- můžete ode mě očekávat jak slova podpory tak popis jasné reality, která nemusí být vždy líbivá. 
 4. Pokud mluvím o upřímnosti - nebudu upřímná jen k vám ale také jsem sama k sobě, svým výsledkům a životu.
 5. Pokud mluvím o zodpovědnosti - pokud musím na poslední chvíli rušit někde termín, automaticky posílám také platbu a nečekám, že se nad tím mávne rukou. To že onemocním, nebo někam naléhavě musím odvézt babičku, či jít do práce není zodpovědnost mé kosmetičky nebo masérky, ale má vlastní.
 6. Pokud mluvím o stabilních vztazích - ty s těmi nejbližšími taky mám, ale měli byste mě zastavit, protože tohle už není můj obor. 😁
 7. Pokud mluvím o šťastném a naplněném životě - Tvořím svůj život tak, jak chci a abych v něm byla šťastná, dělám práci která mě nesmírně baví, praktikuji téměř každý den  a zatím jsem si splnila všechny mé sny. Nestálo mě to ani zdraví, nevyhořela jsem a nemusela se ani udřít k smrti. Rozhodně se za to nestydím a naopak se snažím o to, aby tohle mohl zažít každý jeden z nás ve svém vlastním podání. 

Jóga je tady proto, aby měnila naše životy. Pomohla nám nalézt, proč tady jsme. Věřím, že každý z nás je schopen žít krásný a naplněný život dle svých představ. Pokud si to dovolí a nespadne do role oběti a naříkání, jak je vše těžké a jak něco nemůže.

K nalezení tohoto je ale potřeba systematická a pravidelná jógová praxe. Připomínat si, kam směřujeme i když zrovna procházíme náročným obdobím. Ne se pouze ohýbat a hnát za dosažením nové jógové pozice a chodit na jógu pro to, abychom se zapotili a mohli říkat, že chodíme na jógu. To z nás lepší a uvědomělejší lidi neudělá.  Jóga nám nabízí mnohem víc, pokud otevřeme své hlavy, a dovolíme jí a si TO.

VZDĚLÁNÍ:

 • 2022 - YOUR DHARMA IS GREATNESS - 3 denní kurz zaměřen na bhadgavadgitu, lektor Octavio Salvado informace o kurzu
 • 2021/2022 - Kouzla v Ásánové praxi - Kristýna a Daniel Paulus, Paulus yoga - Informace o kurzu
 • 2021 - IGNATE THE SACRED FIRE - 3 denní kurz zaměřen na kundalini, lektor Octavio Salvado - informace o kurzu
 • 2021 - ZOGA MOVEMENT PRACTICE - pokročilé školení této pohybové metody, Wojciech Cackowski, Toruň - Informace o metodě
 • 2020 -  50Hours Yoga Alliance RYT Traditional Tantra Hatha Yoga, lektor Octavio Salvado Informace o škole a lektorovi
 • 2020 - ZOGA MOVEMENT INTRODUCTION -  pod vedením Wojciecha Cackowského, Praha - INFORMACE O METODĚ
 • 2020 - Neuro Mascular Screening - první kurz této techniky v ČR  pod vedením Christiane Reiter , My Fit, Brno
 • 2020 - Kurz baňkování - vedený bc. Davidem Rozbrojem, Zázraky duše, Ostrava
 • 2020 - Kurz Aromaterapie - vedený Karlem Hádkem
 • 2019 - Masérský kurz - akreditace MŠMT - vedený bc. Davidem Rozbrojem , Zázraky duše, Ostrava
 • 2019 - SM Systém 1A+B -  vedený Zuzanou Sovadinovou,  Zázraky duše, Ostrava
 • 2019 - Jóga na celý život - kurz vedený Tomášem Johannou/ Vinyasa Krama
 • 2018 - D-yogi fly Acrobat , Brno Le Vitas
 • 2017 - 200 Hours Yoga Alliance RYT , Goa - Indie  (Yin, Hatha, Vinyasa, Ashtanga, Fly) - Infomrace o škole
 • 2016 - Asistence v ásánách ( celkem 4 školení či workshopy + pravidelné praktikování na lekcích )
 • 2016 - Meditační a dechové techniky
 • 2016 - Akreditovaný kurz MŠMT - LEKTOR JÓGY

MŮJ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH.