I 20 MINUT VÁM MŮŽE ZACHRÁNIT DEN.
OMRKNIĚTE ČLENSTVÍ NÍŽE.
 

NEČEKEJTE NA PONDĚLÍ, ZAČÁTEK MĚSÍCE, NOVÝ ROK.

Ať už je dnes 13. nebo 20. v měsíci, úterý nebo pátek, čím dřív začnete, tím dřív uvidíte výsledky a budete se cítit lépe. Nevymlouvejte se na čas a začněte třeba 20 minutovými lekcemi. A pokud nemáte 20 minut čas... není to fakt, je to výmluva. 

1. OTEVŘETE SI KALENDÁŘ 

2. NASTAVTE SI 3X TÝDNĚ DO KALENDÁŘE OKNO "CVIČENÍ" (stejně jako když jde k zubaři a nebo na schůzku s kámoškou) 

3. POŘIĎTE SI ONLINE ČLENSTVÍ 

4. VE DNY A ČASY, KTERÉ VÁM UKAZUJE KALENDÁŘ ČLENSTVÍ ZAPNĚTE! 

KDO ČLENSTVÍ OCENÍ?


1.Podnikáte, jste v jednom kole a "nemáte čas na kraviny" ? Zkuste krátké moon praxe jógy a dvacetiminutovky mobility/flexibility. Uvidíte, co to udělá.

2. Jste máma a 75 minut jógy nepřipadá v úvahu? Zkuste 20-30 minutové lekce. Podejte dítě manželovi a než se stihne vzpamatovat,  budete mít svých 20 minut za sebou. No a pokud to nepůjde, můžete členství kdykoli odhlásit. 

3. Jste sportovec, chcete urychlit regeneraci ale nechcete aby se vám smáli, že jógujete? Lekce ZOGY jsou ty pravé pro vás. Pokud si někdy dáte třeba i jógu a meditaci, nikomu to neřeknu a ty lepší výkony, díky tomu, že se zastavíte a zregenerujete můžete vzít na sebe a označit je třeba za zázrak.

4. Chcete si zacvičit, ale nechcete trávit čas meditací? Vyfiltrujte si lekce bez meditace a směle do toho.

6.Chcete udělat šňůru, most, placku nebo se jen dotknout rukama země? Plán, který je k dispozici ve FB skupině vám spolu se správnými lekcemi pomůže.

7. Trápí vás bolesti šíje, zad, kolen, ramen? Dynamické lekce ZOGY jsou něco, co vyzkoušejte.

8. Potřebujete se zastavit v každodenním koloběhu? Vyfiltrujte si MOON. Měsíční praxe jógy s meditacemi cílené na aktivaci parasympatického systému jsou tam pro vás.

9. Čeká vás náročný den a potřebujete mít spoustu energie? Vyfiltrujte si SUN. Sluneční lekce jsou tam pro vás.

10. Chcete poznat co vše skrývá jóga za ásánami, meditovat, transformovat, dýchat, vyvíjet se? Vyfiltrujte si FIRE. Ohnivé lekce budou ty pravé pro vás. 

11. Jste "ztuhlý/á jako prase" a už vás ta bolest nebaví?  I vás podržím. Vyfiltruj si lekce ZOGY nebo FLEXIBILITY a MOBILITY.

12. Máte předsudky, že jóga a protahování je jen pro holky?  To, že cvičíte semnou bude naše tajemství. Bezpečný prostor pro všechny. 


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ

CO OD ČLENSTVÍ ČEKAT?

  •  V každém videu vám vysvětlím proč na podložce dýcháte zrovna takto, proč se hýbete zrovna takto a jaký je cíl každé naší lekce.
  • Lekce jógy vás povedou k sebepoznání, uvědomění si sebe, vlastní mysli i těla a uvolnění
  • Každá lekce je specificky popsaná a budete vědět, na co přesně lekce cílí (lekce pro začátečníky, jak efektivně na hlubší předklony, lepší trávení, lepší spánek,  úleva od úzkosti a stresu, šňůra, sebedůvěra, placka, mobilita kyčlí, a mnoho dalších témat....)
  • UŠETŘENÍ ČASU PŘI VÝBĚRU. Už nebudete trávit hodiny projížděním videí a hledat to pravé. Filtr to udělá za vás.
  • Už nikdy nebudete půl hodiny vybírat lekci a pak nezavřete počítač, protože v tom máte hokej a nevíte kde začít
  • Skrze filtr si můžete také vyfiltrovat délku lekce, podle toho kolik zrovna máte času.
  • Můžete si filtrovat podle fyzické náročnost lekce a nebo podle toho jestli je to tantrická jógová lekce měsíční, sluneční nebo ohnivá.
  • Filtr vám také ihned ukáže lekce, kde se nachází meditace a kde naopak ne.
  • Techniky, které budete milovat stejně jako já.
  • Jednou za čas vám vytvořím měsíční plán s konkrétním cílem "Lepší předklony" "Šňůra" nebo "Zastavit se a zpomalit v rychlém životě plném povinností"


                                         KUPTE SI ČLENSTVÍ                                            

JAKÉ LEKCE V ČLENSTVÍ NAJDETE, JAK BUDOU DLOUHÉ ?

Zacvičte si se mnou lekci Hatha jógy zdarma.

- Každý měsíc pro vás nahraju 4-6 různých videí.
- Budete mít přístup ke všem starším videím.
- Délka lekcí je od 20 do 90 minut.
- Lekce tantrické hatha jógy s pranayamou a meditací pro pokročilé a lektory jógy
- Lekce jógy pro začátečníky s vysvětlením pozic, bez meditací, nebo krátkými krátkými meditacemi, abyste si k nim našli pomalu cestu
- 20 min. regenerační Lekce Zogy vhodné pro rozhýbání "zatuhlostí"
- 20-30 min. efektivní lekce mobility a flexibility pro pobavení, menší riziko poranění při sportu a když zrovna nemáme čas, ale potřebujete se zahřát a rozproudit krev.

LEKCE JÓGY - jsou tady především pro vaši mysl, psychickou pohodu a osobní růst. NE PRO ZVÝŠENÍ FLEXIBILTY, NEBO ABYSTE SE ZAPOTILI!
LEKCE ZOGY A MOBLILTY/ FLEXIBILITY - jsou tady především pro vaše tělo, jeho tvarování, zvyšování flexibility a také pro zábavu.


                                       CHCI SI KOUPIT ČLENSTVÍ                                  

JAK TO FUNGUJE ? 

Na webu zaplatíte členství kartou, jako když si kupujete nové boty. Nebudete se o nic muset starat a každý další měsíc se vám členství automaticky obnoví. 

Jakmile budete chtít členství zrušit nebo pozastavit napíšete nám na mail na [email protected]. Pokud platba odejde, nelze vrátit a platba se pozastaví  až pro následující měsíc. Pozor na to! 

Každá lekce je specificky popsaná a budete vědět, na co přesně lekce cílí (lekce pro začátečníky, jak efektivně na hlubší předklony, lepší trávení, lepší spánek,  úleva od úzkosti a stresu, šňůra, sebedůvěra, placka, mobilita kyčlí, sebeléčení a mnoho dalších témat....)

Toto členství je ideální, pokud nechcete strávit čas hledáním lekcí. Zadáte do filtru, co hledáte a za pár sekund máte vybranou lekci. 

NEČEKEJTE UŽ DÁLE NA ZMĚNU. UDĚLEJTE JI ! 


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ