SPOLU TO ZMÁKNEME!
I 20 minut ti může zachránit den, zlepšit náladu nebo změnit život!
 

KDO ČLENSTVÍ OCENÍ?


1.Podnikáte, jste v jednom kole a "nemáte čas na kraviny" ? Zkuste krátké moon praxe jógy a dvacetiminutovky mobility/flexibility. Uvidíte, co to udělá.

2. Jste máma a 75 minut jógy nepřipadá v úvahu? Zkuste 20-30 minutové lekce. Podejte dítě manželovi a než se stihne vzpamatovat,  budete mít svých 20 minut za sebou. No a pokud to nepůjde, můžete členství kdykoli odhlásit. 

3. Jste sportovec, chcete urychlit regeneraci ale nechcete aby se vám smáli, že jógujete? Lekce ZOGY jsou ty pravé pro vás. Pokud si někdy dáte třeba i jógu a meditaci, nikomu to neřeknu a ty lepší výkony, díky tomu, že se zastavíte a zregenerujete můžete vzít na sebe a označit je třeba za zázrak.

4. Chcete si zacvičit, ale nechcete trávit čas meditací? Vyfiltrujte si lekce bez meditace a směle do toho.

6.Chcete udělat šňůru, most, placku nebo se jen dotknout rukama země? Plán, který je k dispozici ve FB skupině vám spolu se správnými lekcemi pomůže.

7. Trápí vás bolesti šíje, zad, kolen, ramen? Dynamické lekce ZOGY jsou něco, co vyzkoušejte.

8. Potřebujete se zastavit v každodenním koloběhu? Vyfiltrujte si MOON. Měsíční praxe jógy s meditacemi cílené na aktivaci parasympatického systému jsou tam pro vás.

9. Čeká vás náročný den a potřebujete mít spoustu energie? Vyfiltrujte si SUN. Sluneční lekce jsou tam pro vás.

10. Chcete poznat co vše skrývá jóga za ásánami, meditovat, transformovat, dýchat, vyvíjet se? Vyfiltrujte si FIRE. Ohnivé lekce budou ty pravé pro vás. 

11. Jste "ztuhlý/á jako prase" a už vás ta bolest nebaví?  I vás podržím. Vyfiltruj si lekce ZOGY nebo FLEXIBILITY a MOBILITY.

12. Máte předsudky, že jóga a protahování je jen pro holky?  To, že cvičíte semnou bude naše tajemství. Bezpečný prostor pro všechny. 


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ

CO OD ČLENSTVÍ ČEKAT?

  •  V každém videu vám vysvětlím proč na podložce dýcháte zrovna takto, proč se hýbete zrovna takto a jaký je cíl každé naší lekce.
  • Lekce jógy vás povedou k sebepoznání, uvědomění si sebe, vlastní mysli i těla a uvolnění
  • Každá lekce je specificky popsaná a budete vědět, na co přesně lekce cílí (lekce pro začátečníky, jak efektivně na hlubší předklony, lepší trávení, lepší spánek,  úleva od úzkosti a stresu, šňůra, sebedůvěra, placka, mobilita kyčlí, a mnoho dalších témat....)
  • SKVĚLÝ FILTR VÁM UŠETŘÍ MOŘE ČASU PŘI VYBÍRÁNÍ
  • Už nikdy nebudete půl hodiny vybírat lekci a pak nezavřete počítač, protože v tom máte hokej a nevíte kde začít
  • Skrze filtr si můžete také vyfiltrovat délku lekce, podle toho kolik zrovna máte času.
  • Můžete si filtrovat podle fyzické náročnost lekce a nebo podle toho jestli je to tantrická jógová lekce měsíční, sluneční nebo ohnivá.
  • Filtr vám také ihned ukáže lekce, kde se nachází meditace a kde naopak ne.
  • Techniky, které budete milovat stejně jako já.
  • Jednou za čas vám vytvořím měsíční plán s konkrétním cílem "Lepší předklony" "Šňůra" nebo "Zastavit se a zpomalit v rychlém životě plném povinností"

JAKÉ LEKCE V ČLENSTVÍ NAJDETE, JAK BUDOU DLOUHÉ ?

Zacvičte si semnou lekci Hatha jógy zdarma.

- Každý měsíc pro vás nahraju 4-6 různých videí.
- Budete mít přístup ke všem starším videím.
- Délka lekcí je od 20 do 90 minut.
- Lekce tantrické hatha jógy s pranayamou a meditací pro pokročilé a lektory jógy
- Lekce jógy pro začátečníky s vysvětlením pozic, bez meditací, nebo krátkými krátkými meditacemi, abyste si k nim našli pomalu cestu
- 20 min. regenerační Lekce Zogy vhodné pro rozhýbání "zatuhlostí"
- 20-30 min. efektivní lekce mobility a flexibility pro pobavení, menší riziko poranění při sportu a když zrovna nemáme čas, ale potřebujete se zahřát a rozproudit krev.

LEKCE JÓGY - jsou tady především pro vaši mysl, psychickou pohodu a osobní růst. NE PRO ZVÝŠENÍ FLEXIBILTY, NEBO ABYSTE SE ZAPOTILI!
LEKCE ZOGY A MOBLILTY/ FLEXIBILITY - jsou tady především pro vaše tělo, jeho tvarování, zvyšování flexibility a také pro zábavu.

MENTORING PRO LEKTORY

Je důležité mít někoho, na koho se můžete obrátit, za kým si můžete přijít pro radu, konzultovat a debatovat, nebo mu vyjádřit své pochyby. 

Nabízím soukromé lekce pro lektory, kteří chtějí umět své lekce tvořit ještě lépe a precizněji. Nezáleží na tom, jestli učíte Yin, Power, Hatha, Vinyasa nebo jakoukoli jinou jógu. 

Pokud začínáte a zrovna jste dokončili kurz. Víte, jak si získat klienty, udržet si je, odmítnout,  jak s nimi komunikovat a jak si udržet hranice bez rozklepaných kolen? 

Můžeme spolu vytvořit váš další kurz, který bude dávat hlavu a patu, můžeme spolu konzultovat jógové sekvence a jejich nejlepší uspořádání, můžeme řešit konkrétního klienta, se kterým si třeba nevíte rady. Můžeme také konzultovat asistence a jak je nejlépe provádět. 

Lekcemi vás take provedu, abyste věděli, co s vám dělají a jak na vás působí na vlastní kůži. Také nechám, Vás ať provedete mě a budeme pracovat na tom, ať jste krůček po krůčku ještě lepší lektorskou verzí vás samotných. 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MI POŠLETE E-MAIL NA [email protected], NAPIŠTE SI O MENTORING A PŘIPIŠTE DO NĚJ, NA ČEM BYSTE SE MNOU CHTĚLI PRACOVAT. 

JAK TO FUNGUJE ? 

Na webu zaplatíte členství kartou, jako když si kupujete nové boty. Nebudete se o nic muset starat a každý další měsíc se vám členství automaticky obnoví. 

Jakmile budete chtít členství zrušit nebo pozastavit napíšete nám na mail na [email protected]. Pokud platba odejde, nelze vrátit a platba se pozastaví  až pro následující měsíc. Pozor na to! 

Každá lekce je specificky popsaná a budete vědět, na co přesně lekce cílí (lekce pro začátečníky, jak efektivně na hlubší předklony, lepší trávení, lepší spánek,  úleva od úzkosti a stresu, šňůra, sebedůvěra, placka, mobilita kyčlí, sebeléčení a mnoho dalších témat....)

Skrze filtr si můžete také vyfiltrovat délku lekce, podle toho kolik zrovna máte času.

Můžete si filtrovat podle fyzické náročnost lekce a nebo podle toho jestli je to tantrická jógová lekce měsíční, sluneční nebo ohnivá.

Filtr vám ihned ukáže lekce, kde se nachází meditace a kde naopak ne.


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ