SPOLU TO ZMÁKNEME!
I 20 minut ti může zachránit den, zlepšit náladu nebo změnit život!
 

TECHNIKY, KTERÉ BUDETE MILOVAT STEJNĚ JAKO JÁ.

Členství obsahuje také teoretická videa, které si můžete pustit do uší, díky kterým se budete na podložku těšit a mít jasno v tom co děláte. 
Proč na podložce dýcháte zrovna takto, proč se hýbete a nejste nebo jste v pozici staticky, proč posilujete, nebo cílíte zrovna na tento sval. 

JAKÉ LEKCE V ČENSTVÍ NAJDETE A JAK BUDOU DLOUHÉ ? 

- V členství přibude každý měsíc 4-6 různých videí.
- Zůstane vám přístup ke všem starším videím.
- Délka lekcí je od 20 do 90 minut. 
- Lekce tantrické hatha jógy s pranayamou a meditací pro pokročilé 
 - Lekce jógy pro začátečníky s vysvětlením pozic, krátkými meditacemi, ale také lekce bez meditací.
- 20 min. regenerační Lekce Zogy vhodné pro rozhýbání "zatuhlostí"
- 20-30 min. efektivní lekce mobility a flexibility pro pobavení, pohodnější obouvání ponožek, menší riziko poranění při sportu a když zrovna nemáme čas. 

LEKCE JÓGY - jsou tady především pro vaši mysl, psychickou pohodu a osobní růst. NE PRO ZVÝŠENÍ FLEXIBILTY, NEBO ABYSTE SE ZAPOTILI! 
LEKCE ZOGY A MOBLILITY/ FLEXIBILITY - jsou tady především pro vaše tělo, jeho tvarování, zvyšování flexibility. Pro zábavu a abyste vypli. 

KDO ČLENSTVÍ OCENÍ?


1. MÁŠ JEN 20 MINUT. Podnikáš a jsi v jednom kole? Není problém. Krátké měsíční praxe a Dvacetiminutovky čekají na tebe. Už žádné výmluvy!

2. Jsi máma a 75 minut jógy nepřipadá v úvahu? Podej dítě manželovi a než se stihne vzpamatovat, ty budeš mít svých 20 minut jógy či zogy za sebou.

3.Nemáte hodinu na cvičení? PAK BUDOU 20 MINUTOVÉ LEKCE PRÁVĚ PRO VÁS.  

4. Jsi sportovec, chceš urychlit regeneraci ale nechceš aby se ti smáli, že jóguješ? Lekce ZOGY jsou ty pravé a neboj, pokud si dáš třeba i jógu a meditaci nikomu to neřeknu a ty lepší výkony, díky tomu, že se zastavíš a zregeneruješ můžeš vzít na sebe a označit je třeba za zázrak.

5. Chcete si zacvičit, ale nechcete trávit čas meditací? LEKCE NAJDETE V ČLENSTVÍ I VY, STAČÍ VYFILTROVAT "BEZ MEDITACE"

6.Chceš udělat šňůru, most, placku nebo se jen dotknout rukama země? 25 MINUTOVÉ LEKCE PRO LEPŠÍ MOBILITU A FLEXIBILTU JSOU TY PRO TEBE!

7. Trápí vás bolesti šíje, zad, kolen, ramen? DYNAMICKÉ LEKCE ZOGY JSOU TY PRAVÉ PRO VÁS

8. Potřebujete se zastavit v každodenním koloběhu? MĚSÍČNÍ LEKCE JSOU TAM PRO VÁS

9. Čeká vás náročný den a potřebujete mít spoustu energie? SLUNEČNÍ LEKCE BUDOU TY PRO VÁS

10. Chcete poznat co vše skrývá jóga za ásanami, meditovat, transformovat, dýchat, vyvíjet se? OHNIVÉ LEKCE BUDOU TY PRAVÉ PRO VÁS!

11. Jsi "ztuhlý jako prase" a už tě ta bolest nebaví?  I tebe podržím. Lekce ZOGY jsou tu pro tebe!

12. Máš předsudky, že jóga a protahování je jen pro holky?  To, že cvičíš semnou bude naše tajemství. Dokud ti nepomůžu.... Pak chci, ať všem řekneš, že to není pravda, je to super a už tě nebolí hrb!  


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ

JAK TO FUNGUJE ? 

Na webu zaplatíte členství kartou, jako když si kupujete nové boty. Nebudet se o nic muset starat a každý další měsíc se vám členství automaticky obnoví. 

Jakmile budete chtít členství zrušit nebo pozastavit napíšete nám na mail na [email protected]. Pokud platba odejde, nelze vrátit a platba se pozastaví  až pro následující měsíc. Pozor na to! 

Každá lekce je specificky popsaná a budete vědět, na co přesně lekce cílí (lekce pro začátečníky, jak efektivně na hlubší předklony, lepší trávení, lepší spánek,  úleva od úzkosti a stresu, šňůra, sebedůvěra, placka, mobilita kyčlí, sebeléčení a mnoho dalších témat....)

Skrze filtr si můžete také vyfiltrovat délku lekce, podle toho kolik zrovna máte času.

Můžete si filtrovat podle fyzické náročnost lekce a nebo podle toho jestli je to tantrická jógová lekce měsíční, sluneční nebo ohnivá.

Filtr vám ihned ukáže lekce, kde se nachází meditace a kde naopak ne.


KOUPIT ČLENSTVÍ ZA 350,- MĚSÍČNĚ