POJĎME SPOLU TRÁVIT ČAS 
A SDÍLET POHLED NA SVĚT
Kam spolu můžeme vyrazit?
 

JÓGOVÝ POBYT V BESKYDECH  BEZ TELEFONŮ  "CESTA DO SEBE"

1-3. Červenec 2022, Wellness Hotle Bauer, Bílá

Odpočatý člověk  je vždy lepší, než ten unavený a protivný!

Víkend je pro tebe pokud chceš zahodit telefon, strávit společný čas, zacvičit si jógu, dozvědět se nové věci a vrátit se domů jako nová nebo jako nový.

Jógový začátečník ocení odpolední workshop zaměřený na vysvětlení a správné provedení pozic, jak začít s meditací, kde vám povím na co si dávat pozor, jak si praxi usnadnit a provádět ji co nejefektivněji a pokročilí si zase vše zopakují a připomenou. 
Pokročilý zase ocení techniky jako jsou bandha, mantra, kryia a dopolední workshop na téma Dharma a Badgavdgita, kde se budeme bavit také o funkci pokročilejších technik, což budou zajímavé informace i pro jógové začátečníky. 

Co cítím jako důležitou informaci je, že v tomto hotelu za dobu co sem jezdíme byli a nadále jsou zaměstnáni super kuchaři z Ukrajiny. Útratou za ubytování a služby v tomto hotelu tyto lidi a jejich rodiny přímo podpoříme.
KOMPLETNÍ PROGRAM NALEZNEŠ O KOUSEK NÍŽE! 

CHCI JET NA POBYT


PÁTEK

16:00 - VEČERNÍ LEKCE: APANA VAYU - Pryč se stresem, jsem v klidu a užiju si víkendový pobyt.

Téma: 7 pilířů jógy a MOON-SUN-FIRE

18:00 VEČEŘE

18:30 - .... - SPOLEČNÝ ČAS K SEZNÁMENÍ U SPOLEČENSKÝCH HER A DOBRÉHO PITÍ.

SOBOTA

7:45 - RANNÍ LEKCE: MANIPURA CHAKRA - Znám svou sílu a nepochybuji o sobě.  

10:30 - DOPOLEDNÍ WORKSHOP: Dharma, naše poslání, náš osud z pohledu Bhadgavadgity.

SPOLEČNÁ PROCHÁZKA PO OBĚDĚ

14:30 - ODPOLEDNÍ WORKSHOP: JÓGOVÉ POZICE SPRÁVNĚ - jak si pomoct při bolestech aneb. proč nám dynamické pozice při odstraňování bolesti a zvyšování flexibility pomohou lépe než ty statické. Princip ZOGA.

16:30 - VEČERNÍ LEKCE: Ze vzteku do klidu.

18:00 - VEČEŘE

19:00 - SPOLEČNÁ SAUNA A WELLNESS V CENĚ POBYTU

NEDĚLE

7:45 - RANNÍ LEKCE: VYANA VAYU - znám své hranice, nenechám se ničím a nikým vykolejit, naštvat nebo rozesmutnit aneb. "jak si nenechat rozhodit sandál."

PO SNÍDANI TRADIČNĚ POBYT SPOLEČNĚ ZAKONČÍME V JEDNÉ Z 12 NEJLEPŠÍCH KAVÁREN V ČESKÉ REPUBLICE NA OSTRAVICI. Pepe café & bakery 

CO VŠE ZAHRNUJE POBYT A ZA CO PLATÍTE:

  1. Má maličkost, její znalosti a organizace
  2. Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích.
  3. Polopenze 
  4. 4 lekce jógy
  5. 2 workshopy plné informací 
  6. NEOMEZENÝ Wellness s bazénem, vířivkou a 3 druhy saun

AKČNÍ CENA do 31.3. 2022: 3600,-

CENA PO 1.4. 2022: 3900,-

- Časy programu se mohou měnit dle aktuální potřeby. 
- Místo máte závazně rezervováno po zaplacení celé částky na účet. 
- Storno je možno do 1.6. 2022 s vrácením 60% ze zaplacené částky pobytu. 
- Storno po 1.6. 2022 je 100% z ceny pobytu. Je možno za sebe najít náhradníka, za nalezení náhradníka nenesu zodpovědnost.

DOBRÁ ATMOSFÉRA A SRANDA JE ZÁKLAD!

Hrají se hry, praktikuje jóga, občas se pláče, poté se společně smějeme, dobře jíme a pijeme. Budete mít také dostatek času pro navštívení wellness, či na vlastní procházku.

Na mých pobytech panuje vždy přátelská atmosféra a všechny akivity jsou dobrovolné. Tyto pobyty trávíme SPOLU a užíváme si společný čas. Pokud tedy plánuejte být na pobytu sám/sama a nechcete trávit čas s ostatními, ale trávit čas jen se sebou, pobyty semnou nebudou ta nejlepíš volba a doporučím se poohlédnout jinde. 

Chci abyste se na každém pobytu o sobě neco dozvěděli, abych vám přiblížia jógovou filozofii zase o kousek víc, ale především si odpačali abyste pak mohli být ta/ten nejlepší partnerka, manžel, maminka, otec, podnikatel/ka, kamrád/ka, společnost pro druhé. To všechno dokážeš být, pokud si dovolíš odpočinout a chvilku odbočit ze stereotypu.