LEKCE TERAPEUTIKCKÉ JÓGY A MENTROINGU PRO LEKTORY
Aktuálně mě můžete kontaktovat a rezervoat i lekce od poloviny září v okolí Frýdku-Místku osobně.
 
PRO KOHO LEKCE JSOU?

1.  Tyhle lekce jsou pro vás, pokud chcete doopravdy zpomalit. Začít si život užívat, najít směr a ne jím jen šíleně a bezhlavě svištět, aniž byste věděli kam se řítíte a proč tohle všechno vlastně děláte. 

2.  Soukromé lekce vám pomohou, pokud máte problém udržet pozornost a dopřát si odpočinek. Youtube můžete vypnout, kdykoli jde jen trošku "do tuhého", ale mě hned vedle, po tom co jste zaplatil fakturu nevypnete.

3.  Pokud chceš být lepším, veselejším, klidnějším člověkem, kterého nesloží malá změna během dne, velká změna plánu během měsíce, obrovská životní změna. Vše má své řešení a my sami jsme schopni vše ustát bez velkého stresu. Stačí se zastavit a podívat se na to z vyšší perspektivy. Jak? Ukážu ti to na lekcích. 4. Soukromé lekce se mnou nebudou pro někoho, kdo chce jen dosáhnout větší flexibility na podložce, udělat šňůru a nebo jógu využívat jako workout. 

5. Soukromé lekce se mnou nebudou pro někoho, kdo pochybuje o jejich ceně a chce smlouvat. 

7. Soukromé lekce jsou pro Vás, pokud máte plný kalendář,  podnikáte, staráte se o domácnost, jste přehlcená a už vám dochází energie, nebo přehlcený a chcete vše zvládat s větším lehkostí a klidem.

8. Soukromé lekce jsou pro všechny, kteří jsou v psychickém pořádku a mohou bezproblému meditovat. 

9. Tyto lekce neslouží jako rehabilitace, nebo nápravy postury, a není jejím hlavním záměrem řešit akutní bolesti. I když je tady možnost, že s tímto mohou pomoci.  

TOHLE JE PRO TEBE POKUD:

 CHCEŠ SPECIÁLNÍ PÉČI A DOVOLIT SI NĚCO VÍC, NEŽ JEN PUSTIT DALŠÍ LEKCI NA YOUTUBE, NEBO V ONLINE ČLENSTVÍ, ALE CHCEŠ VĚDĚT, ŽE JE TADY NĚKDO JEN PRO TEBE A ZNÁ PŘESNÁ MÍSTA A MOMENTY, VE KTERÝCH POTŘEBUJEŠ PODRŽET.

NA CO SE PŘESNĚ MŮŽETE TĚŠIT?

V případě zájmu mi napište na telefon:  737 976 885 nebo e-mail: [email protected]  a domluvíme si nezávaznou konzultaci na 10 - 15 min. ZDARMA, kde zjistíme, co hledáte, co potřebujete, jestli vám jsem schopna pomoci a jestli si budeme vyhovovat, či nikoli.

Aby měly soukromé lekce efekt, byla to vaše dobrá investice a má dobře odvedená práce s výsledky: 

  • Pracuji maximálně se 3 klienty a aktuálně se můžete objednat od října 2022 ve Frýdku Místku na soukromé lekce.
  • Soukromé lekce probíhají pouze v balíčku 10ti lekcí, abych stihla a vysvětlit a hlavně prakticky provést 
  • S klientem se vídám jedou týdně.
  • Během těchto týdnů, mezi lekcemi, mě můžete kdykoli kontaktovat přes zprávy a řešit semnou vaše aktuální téma, popsat mi co zrovna řešíte, abych vám mohla následující jógovou praxi co nejlépe přizpůsobit. 
  • Naučím Vás jak mít z praxe opravdu radost, budete se cítit skvěle a nebudete se muset k praktiování přemlouvat
  • Ukážu vám, jaké to je cítit se dobře ve vlastním těle S KLIDNOU MYSLÍ. 

Pro bližší informace neváhejte napsat na e-mail: [email protected]

POKUD SE NEOMLUVÍTE ALESPOŇ 24h PŘEDEM - ÚČTUJI SI 100% Z CENY. Nebo odečtu lekci ze zbývajících lekcí.

RECENZE SOUKROMÝCH LEKCÍ: