TRÁPÍ VÁS KONKRÉTNÍ BOLEST, RESTRIKCE V POHYBU A CHCETE SE ZASE CÍTIT VOLNĚ? 
INDIVIDUÁLNÍ POHYBOVÁ TERAPIE ZOGA MOVEMENT  JE TADY PRO VÁS.
 

DEJV A JEHO PRAVÁ KYČEL 

Dejv přišel s tím, že má problémy a bolesti při pohybu v oblasti pravé kyčle. Po první session odcházel s pocitem volnosti. Na další návštěvě chválil to, že kyčel se nevrátila do původního stavu hned na druhý den, ale zlepšení setrvalo mnohem déle než pár hodin po první lekci Zogy. Chválil si i to, že se mu lépe běhalo a i při a po zátěži kyčel byla v lepším stavu, než když přišel poprvé.

Na druhém setkání o 2 téměř 2 týdny později  jsme se zaměřili na levé rameno, které bylo ve zvýšeném provozu z dob, kdy hrál házenou. Na konci druhé session byl rád, že se každému místu věnovala opravdu dlouho pozornost a péče. Pochválil, že průběh nebyl takový, že dostal pozici medvěda a po 20-30 minutách šel domů.

MÁTE TAKÉ PROBLÉMY S KYČLEMI NEBO VÁS BOLÍ SPODNÍ ZÁDA? 


NAPIŠTE MI O SOUKROMOU POHYBOVOU TERAPII NA [email protected]

BARČA A JEJÍ VOLNÝ DECH. 

Barča ráda běhá a je maminkou. Přišla s tím, že ji u běhu trápí noha (kolem lýtka a taky kolem hýždě).

Během terapie jsme provedli především práci na postuře a navrácení břišní dutiny tam kam patří. Takže bříško vypadá menší.  Mimo jiné jsme uvolnily i hrudník a po terapii zaznělo: "Tyjo Kači, mi se úplně jinak dýchá". A také jako plus její další běh byl hodnocen bez problémů. 

TRÁPÍ VÁS VYPOUKLÉ A VELKÉ BŘÍŠKO NEBO PROBLÉMY S DÝCHÁNÍM ? 


NAPIŠTE MI O SOUKROMOU POHYBOVOU TERAPII NA [email protected]

ŠŤASTNÝ PŘÍBĚH MARTI A JEJÍHO KOLENE.

Marťa přišla s tím, že ji trápí nohy do X a kolena protlačená dozadu. Na dolní končetiny jsem tedy zaměřila celou první terapii. Po první lekci si Marťa zašla na Crossfit a zjistila, že jí nebolí koleno. Na naší další lekci si chválila také to, že jí koleno "neobtěžuje" při běhání. 

MÁTE I VY NOHY DO X, NEBO TRABLE S KOLENY? 


NAPIŠTE MI O SOUKROMOU POHYBOVOU TERAPII NA [email protected]

TRÁPÍ VÁS BOLESTI ZAD, ŠÍJE, KOLEN, RAMEN, HLAVY?

Individuální terapie Zoga movement nabízí body reading a analýzu pohybového aparátu a následně cviky v kombinaci s manuálními technikami mířené přesně na váš konkrétní problém.

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ? 

6 -12 společných terapií na jejíž konci si odnesete 2-4 cviky na doma pro vás. Podle toho, jak se vaše tělo adaptuje na změny uvidíte, jestli budete potřebovat s tělem pracovat dál.

 Délka lekce 60-70 minut. 

PROČ MOHU PO 6 -12 TERAPIÍCH POTŘEBOVAT DALŠÍ? 

Tělo se adaptuje a reaguje na změny. Pokud něco v našem těle změníme, následná změna se nemusí ale může projevit a "problémy přestěhovat o patro níž či výš". Mezi jednotlivými úseky terapie, po 6 -12 terapiích, je několika měsíční pauza, kdy se tělo adaptuje.

Řešíte některý z problémů? Začněte svůj problém řešit co nejdříve a napište mi o individuální terapii Zoga movent na email [email protected]

JAK INDIVIDUÁLNÍ POHYBOVÁ TERAPIE PROBÍHÁ ? 

Provedeme bodyreading, kdy zjistíme, co se ve vašem těle děje. 

Začneme pracovat postupně od chodidel vzhůru. Pohybovými sekvencemi a za pomocí manuálních technik se budeme snažit vaše tělo přivést do rovnováhy, odstranit restrikce aby mělo vaše tělo větší volnosti v pohybu. 

Po každé terapii je potřeba klid. Terapie nekončí tím, že zavřete dveře. Já provedu svou část práce a stejně tak je potřeba i ta vaše. V tomto případě je doporučení alespoň 24 hodin po terapii nedělat žádné velké pohyby a námahu. Procházka je v pořádku, hodinu boxu, jógy, v posilovně nebo běhání by bylo dobré spíš vynechat. 

Ideální frekvence je potkávat se 2x týdně. Po 6-12 individuálních setkáních následuje 3 měsíční pauza. Kdy zjistíte, jak se vaše tělo v běžném životě chová a jestli nebudou potřeba další setkání. 

Dává Vám tato forma práce smysl? Rezervujte si termín individuální pohybové terapie na e-mail: [email protected]

JAK TO PROBÍHÁ?

Na základě posturání analýzy, kdy si přečtu vaše tělo vytvářím jasně mířenou pohybovou sekvenci pro Váš konkrétní problém. Zoga vnímá pohyb ve 3D, vyvažuje struktury v našem těle a jejich vzájemný pohyb s ohledem na gravitaci, abychom se ve všech směrech pohybu cítili svobodně a bez omezení.

Zoga řeší také špatné posturální pohybové vzorce, které jsou často příčinou bolestí a omezení v pohybu. Tyto problémy řeší díky přesně mířeným cvikům a manuální práci.  Zlepšuje pohyb a skluznost jednotlivých struktur v našem těle vůči sobě, díky čemu se náš pohyb stává volnějším a my se ve svém těle cítíme lépe.

Skrze uvolnění naší fyzické schránky pak cítíme také uvolnění v dalších vrstvách našeho těla a dochází i ke zlepšení toho, jak se cítíme celkově.  

Potřebujete pomoct s vašim tělem? 


Napište mi o termín pohybové terapie na e-mail: [email protected]

TOHLE JE PRO VÁS POKUD:

 SE CÍTÍTE ROZLÁMANÍ, BOLAVÍ, MÁTE BOLESTI, POCIT ZATUHLOSTI A NEMOŽNOSTI SE SVOBODNĚ POHYBOVAT.