VYTVOŘENO VÁM NA MÍRU
Aktuálně probíhají soukromé lekce online.
 
CO TI LEKCE DAJÍ A CO NAOPAK NEČEKAT? 

1.  Tyhle lekce jsou pro vás, pokud chcete doopravdy zpomalit. Začít si život opravdu užívat a ne jím jen šíleně a bezhlavě svištět, aniž byste věděli kam se řítíte a proč tohle všechno vlastně děláte. 

2.  Soukromé lekce ti pomohou, pokud máš problém udržet pozornost a dopřát si odpočinek. Youtube můžeš vypnout, kdykoli jde jen trošku "do tuhého", ale mě na druhé straně, po tom co jsi zaplatil fakturu ne.

3.  Pokud chceš být lepším, veselejším, klidnějším člověkem, kterého nesloží malá změna během dne, velká změna plánu během měsíce, obrovská životní změna. Vše má své řešení a ty jsi schopen nebo schopna to ustát bez velkého stresu. Stačí se zastavit a podívat se na to z vyšší perspektivy. 


 4. Soukromé lekce budou pro tebe, pokud máš za cíl jít do opravdu do sebe, poňahňat se v tvých strašácích, přiznat si, že každý děláme chyby a zabývat se tím, jak je už znovu nedělat. 

5. Soukromé lekce se mnou nebudou pro někoho, kdo chce jen dosáhnout větší flexibility na podložce, udělat šňůru a nebo jógu využívat jako workout. 

6. Soukromé lekce se mnou nebudou pro někoho, kdo pochybuje o jejich ceně a chce smlouvat. 

7. Soukromé lekce jsou pro tebe, pokud máš plný kalendář,   podnikáš, staráš se o domácnost, jsi přehlcená a už ti dochází energie, nebo přehlcený a chceš vše zvládat s lehkostí, ustát vše s klidem a nenechat se rozhodit.

8. Soukromé lekce jsou pro všechny, kteří jsou v psychickém pořádku a mohou bezproblému meditovat. 

9. Tyto lekce neslouží jako rehabilitace, nebo nápravy postury, a není jejím hlavním záměrem řešit akutní bolesti. I když je tady možnost, že s tímto mohou pomoci. 

TOHLE JE PRO TEBE POKUD:

 CHCEŠ SPECIÁLNÍ PÉČI A DOVOLIT SI NĚCO VÍC, NEŽ JEN PUSTIT DALŠÍ LEKCI NA YOUTUBE, NEBO V ONLINE ČLENSTVÍ, ALE CHCEŠ VĚDĚT, ŽE JE TADY NĚKDO JEN PRO TEBE A ZNÁ PŘESNÁ MÍSTA A MOMENTY, VE KTERÝCH POTŘEBUJEŠ PODRŽET.

NA CO SE PŘESNĚ MŮŽETE TĚŠIT?

V případě zájmu mi napište na telefon:  737 976 885 nebo e-mail: [email protected]  a domluvíme si nezávaznou konzultaci na 10 - 15 min. ZDARMA, kde zjistíme, co hledáte, co potřebujete, jestli vám jsem schopna pomoci a jestli si budeme vyhovovat, či nikoli.

Aby měly soukromé lekce efekt, byla to vaše dobrá investice a má dobře odvedená práce s výsledky: 

  • Pracuji maximálně se 2 klienty a aktuálně je má kapacita plná. Další spolupráci jsem schopna zahájit na konci března 2022.
  • Dělám soukromé lekce pouze v balíčku minimálně 10ti lekcí. 
  • S klientem se vídám jedou týdně nejlépe skrze Facetime či Facebook. 
  • Během těchto týdnů, mezi lekcemi, mě můžete kdykoli kontaktovat přes zprávy a řešit semnou vaše aktuální téma, popsat mi co zrovna řešíte, abych vám mohla následující jógovou praxi co nejlépe přizpůsobit. Nejpozději 2 dny před následující lekcí.
  • Nečekejte ale, že s vámi budu na telefonu 24/7 a budu řešit vaše problémy za vás. Odpovím dle mých časových a internetových možností na cestách v dodávce. 
  • Naučím Vás jak mít z praxe opravdu radost, budete se cítit skvěle a nebudete se muset k praktiování přemlouvat
  • Ukážu vám, jaké to je cítit se dobře ve vlastním těle S KLIDNOU MYSLÍ. 

Pro bližší informace neváhejte napsat na e-mail: [email protected]

POKUD SE NEOMLUVÍTE ALESPOŇ 24h PŘEDEM - ÚČTUJI SI 100% Z CENY. Nebo odečtu lekci ze zbývajících lekcí.

CENA ZA 10 TÝDENNÍ SPOLUPRÁCI: 12 000,-      1 LEKCE/ 1200KČ / 60-75min. 

RECENZE SOUKROMÝCH LEKCÍ: